Merhaba,

Dijital Dünyama Hoşgeldiniz! :)

Ben Evridiki Dakos. Aslen ve hala faal bir İngilizce Öğretmeni, Teacher Trainer, İngilizce Çocuk Eğitim Kitapları ve Materyalleri Yazarı, Anaokulu Öğretmeni, Montessori Teacher Asistant, Cambridge ESOL Sınav Koçu, Konferans Konuşmacısı olan ben, kendimi tanımaya başladığım lise yıllarımdan bu yana spiritüel bilgiler ışığında yaşamaya ve hep bu alanda görünenin arkasında olanı yani görünmeyeni anlamaya, hergün kendimden daha iyi biri olabilmek adına, hala devam etmekte olan İngilizce kariyer bilgilerime paralel olarak kendimi spiritüel açıdan da bilgilendirmeye ve geliştirmeye çalıştım.

NLP, KUANTUM, BİLİNÇALTI, RUHSAL FARKINDALIK, ENERJI BEDEN-MERIDYENLER ÇALIŞMASI VE ASANALAR, MEDİTASYON, NEFES, REİKİ, KUANTUM EFT, ENERJİSEL RİTÜELLER, ATALARDAN BAĞ KESME, ENERJİ VAMPİRLİĞİNİ DURDURMA - NEGATİF ENERJİ BAĞI KESME, ÇEKİM YASASI, İLİŞKİLER VE DİŞİLİK, BİLİNÇALTI-SUBLIMINAL MESAJLARLA YAŞAMI YENİDEN PROGRAMLAYARAK YAPILANDIRMA, SARKAÇ-ÇAKRA DENGELEME, ENERJİ VE BİLGİ KANALLIĞI, TRANSANDANTAL MEDITASYON, THETA HEALING, EVREN'İN DİLİ, OLUMLAMALAR, TRANS ÇALIŞMALARI, TEMEL HİPNOZ, SELF HİPNOZ, PARTS, 7 PATH HYPNOSIS, QUANTUM TOUCH, SUÇLULUK VE CEZA DÖNGÜSÜ, MASAL YAZIMI VE TERAPİSİ, ÇOCUK HİKAYELERİ YAZIMI, HIZLI OKUMA, DMP (DAS - Geçmiş Yaşam Regresyon Terapistliği), ŞAMANİK YOLCULUK, 4.YOL, ÇAKRALAR, HALİÇ ÜNİVERSİTESİ NLP, MASAL TERAPİ,ŞAMANİK RİTİM MEDİTASYONU ve ARINMA, SES BANYOSU, SİSTEMİK KONSELASYON-AİLE DİZİMİ, PETER HESS SES ÇANAKLARI İLE SES MASAJI ve MEDİTASYON, DEĞERSİZLİK İNANCI, REGRESYON, SPİRİTÜEL REGRESYON, ÖZGÜVEN, ÖZDEĞERİ AÇIĞA ÇIKARMA, DİL HİPNOZU, İLİŞKİLER, EFT İLE İYİLEŞME, NİYET GÖNDERME VE GERÇEKLEŞTİRME ÇALIŞMALARI ve benzeri konular ile ilgili gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bir çok çalışmaya katıldım ve eğitimini aldım. Şimdilerde Seraphim Blue Print enerji şifa eğitimi ve Organizasyonel/Kurumsal, Masal, Vizyonlar ve Rüyalar ile ilgili Konstelasyon  Eğitimleri ile  tamamladığım Aile Dizimi/Konstelasyon egitimimin  üst modullerini almaktayım...ve katıldığım sayısız workshopların devamını yapmaktayım. 


Eğitimlerimin yanısıra çeşitli konuları ihtiva eden ve birçok kişiye destek veren bilinçaltı programlamada kullanılan ve kanallık mesajları veren olumlama kartları yazdım, bugünlerde önce kendim kullanmak üzere kilo verme ve ideal bedene kavuşma telkinleri yazmaktayım.
😊

Evridiki Dakos
Kuantum Aşkı ve Dişilik Workshopu

1994 yılında, lise yıllarımdan beri hayranı olduğum Leo Buscaglia'nın "Sevgi Sınıfı"ndan esinlenerek "Evrensel Sevgi" adı altında "ücretsiz seminer ve workshoplar" düzenleyerek  "NEW AGE" akımının öncülüğünü yaptım. Katılımcıların ve benim yaşamımı olumlu yönde etkileyen ve değiştiren, bu verimli, farkındalık ve sevgi dolu toplantılara belli bir zaman sonra maalesef son vermek zorunda kaldım. Daha açık ifade etmek gerekirse almadan sadece vererek, Alma - Verme Yasasına göre özellikle maddi açıdan "dengeyi" kuramayınca bu toplantıları daha fazla sürdüremedim. İleride tekrar devam etme umudu ile kendi yaşam serüvenimde keşiflere aynı hızla devam ettim, beni okuduğunuz bu günlere kadar. Hala öğrenmeye ve kendimi geliştirerek dönüştürmeye devam ediyorum. Öğrenmenin, gelişimin  ve dönüşümün sonu yok.  "Ben oldum. Tamam!" demek mümkün mü?... Yola devam. :) Kendimi bildiğim günlerden, bugünlere kadar bıkmadan, usanmadan, büyük bir heves ile hep profesyonel bir öğrenci olarak yaşadım. Benim için yaşamda en büyük haz bu!

"Yaşamak, Sevmek ve Öğrenmek",  yaşam felsefemi anlatan üç temel kelime.

En büyük hazinem ve tutkum ise sahip olduğum 9.000 kitabım,  ailem ve tabii ki kızım başta olmak üzere tüm sevdiklerim ve evde bize yaşam sevinci ve huzur veren kadife tüylü dostlarımız; üç kediciğimiz!

Koşulsuz Sevgi, Evrensel Barış ve Koşulsuz Kabul ile huzur içinde, mutlu ve doyumlu yaşamak, kendini bilmek ve özünü bulmak, sevgimizi ve bilgimizi paylaşmak, dürüstlük ve insanlık başlıca inanç ve hedeflerimdendir.

Bu inanç ve hedeflerime dayanarak, bana, size ve bütüne faydalı olması niyeti ile, yıllar boyu edindiğim bilgilerin ışığı altında, bu serüvenli ama bir o kadar da keyifli geçen tekamül yolculuğumda elde ettiğim kazanımları; dönüşüm deneyimlerimi ve becerilerimi gerek blogum, gerekse workshoplar ve yüzyüze veya telefon/internet üzerinden gerçekleştirdiğim bireysel seanslar aracılığı ile sizinle paylaşmak istiyorum. Birlikte çalışmamız için yaşadığım şehirde, Istanbul'da olmanız gerekmiyor!

Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım, tıpkı sizin beni şu an bir tesadüf eseri bulmadığınıza inandığım gibi. :) Hepimiz hem öğretmen, hem de öğrenciyiz. Her öğretmenin bir öğrencisi, her öğrencinin de bir öğretmeni vardır ve her ikisi de karşılıklı birbirini geliştirir ve şifalandırır.

Burda ve benimle birlikte aradığınız cevapları bulmanızı umut ediyor, kendinizi bulma ve geliştirme serüveninizi sağlıkla, kolaylıkla ve mutlulukla deneyimlemenizi diliyorum.

Dönüşüm serüveninizde benim desteğimi seçme durumunda 
iletişim bilgilerim. Bazı çalışmalar dışında telefonla da çalışabiliriz! Istanbul'a ya da ofisime gelmeden de yanınızda olabilirim!

"Ben oldum. Tamam!" demek mümkün mü?... Yola devam. :)

Işık ve Sevgi ile kalın,

Evridiki DAKOS

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı